Bine ai venit!!!

Vizitator

Inregistreaza-te!!!

Ajuta comunitatea sa o dezvoltam!!!

AccesGratuit - La noi totul e gratuit !!!
http://accesgratuit.forumz.ro

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit!!!

Vizitator

Inregistreaza-te!!!

Ajuta comunitatea sa o dezvoltam!!!

AccesGratuit - La noi totul e gratuit !!!
http://accesgratuit.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ClasicMt2PVP

In jos

ClasicMt2PVP Empty ClasicMt2PVP

Mesaj Scris de Mr.Axy Vin Oct 14, 2011 11:04 am

Din mai multe topicuri citite de mine am inteles ca multi dintre voi cautati un server de Metin2 Clasic Pvp
Daca esti Unu dintre acestia Citeste Tot ce am scris mai jos la Descriere!

Nume Server: ClasicMt2 Pvp

Server Status:Online!!!
MC / IP:5.96.102.14 Ps:Cautam Un partener pentru a gazdui Serverul pe Ip (de incredere,Lasati-mi Mesaj)

Rate:1000%
Experienta:1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 70% +9
Program Online!!!:In cursu saptamanii: dimineata de la 9 pana la 12
Seara de la 8 pana la 12
In Weekend:Dimineata de la 9 pana La 24

Buguri Rezolvate:Toate+Este testat
Regat recomandat:Jinno

Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Nu uita sa fii Logat pe Hamachi )
Client & Luncher: Folositi cel mai bun client pana la ora actuala,Adica:Absegara v3.7 ! ! !

Retele Hamachi: Clasic.Mt2-1 Pana la Clasic.Mt2-10
Parola retele Hamachi:1


Descriere:Am remarcat ca o mare parte din playeri de Metin le place tot ce e Nou,Insa eu am ramas pe stilul ''Batranesc'',Daca esti unul dintre ''Veteranii de Metin'' iti v-a placea acest server !!!

Sa Incepem cu descrierea Toate itemele de pe acest Server Sunt cele care exista si pe Metin2 Oficial
Magazin General:Cele 1/4 bonusuri,Pietre+6,Alte acareturi Normale,Schimbare de bonusuri 1/4
Magazin de armuri entru toate rasele armurile de nivel : 9 ;48;54;61;66 Sunt +6 !!!
Magazin de Arme :Toate armele care se transforma(cele de 65) si altele Sunt +6 !!!
Magazin de Biuterii:Scuturi de 61 +9,Coliere,Bratari,Papuci,Coifuri de 41 Sunt +6 !!!

-Oare va intrebati de ce +6 si nu +9,Ei bine m-am gandit ca daca ai tot pe banda rulanta sa munctesti Foarte Putin
Ce inseamna sa muncesti putin?:Simplu itemele sunt +6,Aveti perle la pescar,Metal magic la Neg diverse si le urcati foarte usor la +9,Iar bani luati de la Npc!

Transformarile la iteme sunt exact ca pe Metin2 Oficial(am sa dau cateva exemple)
-Toate armurile de lv 66 se transforma in cele Posedate(Posedata fiind ultima armura,Exact pe Metin Oficial)
-Armele La fel: exp: Batalie->Sabie triton

-------PS:Bonusurile 6/7 NU EXISTA!!
Insa Bonusurile Sunt cu putin mai mari decat cele normale:(20 sabie,15 semi-om,15 critica,10%otrava,3000pv)
Frizuri la Gardieni

Ei...Dragilor cu toate acestea,Chiar daca aveti iteme Trebuie sa cresteti sa le Puneti Automat primiti lv 74,Dar ca sa puneti itemele trebuie sa cresteti,Insa nu va fii greu cu Ratele 1000%

Sunt implementate si animale de calarie ca pe Metin2 Oficial,Skil P,yang,Cal,Grad de la Npc

Avem Chiar si ceva ''Funny'' In server cum ar fii?Numele Npc-urile (am sa dau cateva exemple):
-Baba Sexoasa
-Dealer de VIermi(Pescarul)
-Servetele Parfumate
-Juddy,Curva Satului

Si un mic Concurs:

Primu care face lv 90 Primeste GM
Iar al doilea Primeste MOD




--Va asteptam!!! Si va rugam sa ne ajutati la popularea Serverului,Incercam sa facem unul Foarte Bun


-- Si nu uita:Daca iti plac Serverele Clasice La noi iti este Locu
Mr.Axy
Mr.Axy
Administrator
Administrator

Scorpion Cocos Mesaje : 249
Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Personal Computer
Joburi/Distractii : NeedForSpeed
Stare de spirit : Bunicica

https://accesgratuit.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum